19 лютого – День Державного Герба України

19 лютого – День Державного Герба України

Сьогодні в Україні відзначають День Державного Герба. 31 рік тому, 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом Великого Державного Герба.

Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Тризуб був і залишається символом прагнень нашого народу до волі, незалежності і процвітання, символізуючи для українців в усьому світі нерозривний зв’язок із Батьківщиною.

Державний Герб України - це один із чотирьох символів поряд з Прапором,Гімном і Конституцією.Ми пишаємося своїми національними символами,традиціями,культурою та людьми.

Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які захищали та продовжують захищати кращі сини та доньки української землі!

Слава Україні! Героям Слава!