Відбулася чергова 35 сесія VIII скликання Староушицької селищної ради.

16 лютого 2023 року відбулася чергова 35 сесія VIII скликання Староушицької селищної ради.📄

✔️Ключовим у порядку денному засідання: про хід виконання Програм Староушицької селищної ради за 2022 рік; про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Староушицької селищної ради за 2022 рік; про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Відродження» на 2023 рік та фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Староушицької селищної ради на 2023 рік., а також ряд інших питань в тому числі і земельних.

✔️Разом з тим, начальник фінансового відділу селищної ради Валентина МАРЦЕНЮК представила депутатському корпусу звіт про виконання селищного бюджету Староушицької селищної ради за 2022 рік, розглянули презентацію із діаграмами доходів та видатків. Із доповіддю виступила головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Староушицької селищної ради Людмила САДОВСЬКА та прозвітувала про виконання фінансового плану.📄