В Кам'янець-Подільській районній раді відбувся семінар "Social work with youth at risk"

✅13 лютого 2023 року в Кам'янець-Подільській районній раді відбувся семінар "Social work with youth at risk" для соціальних працівників/викладачів та студентів за участі провідних та відомих лекторів з Австрії та Каталонії.

✅В даному заході взяли участь Директор КУ «Староушицький ТЦСО» Наталія РИБАК та завідувач відділенням соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Світлана ЛІВІЦЬКА

✅У заході взяло участь більше 40 учасників.

✅Молодь є майбутнім держави, її інтелектуальним потенціалом, основою економічного, політичного і суспільного життя. Тому соціальне становище і соціальні проблеми молоді- важливе питання.

✅Професійна освіта сьогодні як ніколи є надважливою у сучасному суспільстві та відновленні країни, учасники семінару ознайомились з техніками роботи соціального працівника, їх застосуванням у практичній діяльності, консультування, обговорили кейси використання міжнародного досвіду у діяльності соціального працівника.

✅Дякуємо усім учасникам заходу, тренерам за те, що поділилися своїм досвідом

Herbert Paulischin, Ana Radulescu, Mihai Mihaiescu Aniuk, Enrik, Adela

✅Семінар відбувся за підтримки ASproAS, IFWS.

По завершенню кожен учасник отримав сертифікат.

Разом ми сильні! Разом до Перемоги!🇺🇦

Фото без опису  Фото без опису