ПІДСУМКИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ
ПІДСУМКИ МИНУЛОГО ТИЖНЯ
На виконання завдань, визначених Офісом Президента України від 25.01.2023 року №41-02/112 в Кам’янець-Подільському районі формується стрілецькій батальйон.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1675775929/
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1675771515/
Обмін лампочок тепер доступний і в селищах України. Укрпошта проводить обмін ламп розжарювання на LED-лампи.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1676323747/
9 лютого, з нагоди всесвітнього Дня волейболу, в Староушицькому ліцеї проведено товариські змагання з волейболу, в яких брали участь команди Подільського та Староушицького ліцеїв.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1676322529/
Підопічні Староушицького відділення Китайгородського будинку-інтернату отримали від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, а саме: холодильники Candy, мікрохвильові печі, обігрівачі, непрозорі складні ширми, металеві ліжка, кухонні столи і стільці, приліжкові столики, електрочайники, парові праски, пластикові комоди та миючі засоби.
https://staroushytska-gromada.gov.ua/news/1676323477/
Минулого тижня відбулася робоча зустріч із представниками бізнесу та керівників Кам’янець-Подільського АТ «Ощадбанк» за участі працівників Староушицької селищної ради по питанню реалізації Державної програми з надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу «ЄРобота» а також різними програмами банку.