Підопічні Староушицького відділення Китайгородського будинку-інтернату отримали від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Працівники та підопічні Староушицького відділення Китайгородського будинку-інтернату висловлюють щиросердечну подяку Міжнародній організації з міграції IOM Ukraine за надану благодійну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, а саме: холодильники Candy, мікрохвильові печі, обігрівачі, непрозорі складні ширми, металеві ліжка, кухонні столи і стільці, приліжкові столики, електрочайники, парові праски, пластикові комоди та миючі засоби. Ви вже не вперше приносите в кожне серце нашого підопічного частиночку світла, позитиву і добра. Тож ми бажаємо всій команді з МОМ, цим звичайним людям, але з великими та надзвичайними серцями, міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та мирного неба. Все буде Україна!

IOM Ukraine