З нагоди всесвітнього Дня волейболу в Староушицькому ліцеї проведено товариські змагання з волейболу
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОЛЕЙБОЛУ
Щороку 9 лютого відзначають День народження волейболу. Історія свята така.
В кінці ХIX століття в США викладач фізкультури Вільям Морган запропонував пограти в м'яч за абсолютно новими правилам. Хлопці натягнули тенісну сітку і стали перекидати через неї баскетбольний м'яч. Після проведення кількох матчів гра полюбилася активній молоді.
Пізніше гра за пропозицією професора Альфреда Т. Хальстеда отримала нову назву - «волейбол».
У цей день в Староушицькому ліцеї проведено товариські змагання, в яких брали участь команди Подільського та Староушицького ліцеїв. Переможцями як серед дівчат, так і серед юнаків стали команди Староушицького ліцею. Визначені кращі гравці змагань:
Кращі розігруючі – Ангеліна Борис та Олександр Чміль,
Кращі нападаючі – Діана Левицька та Валентин Мельник.