ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Староушицька селищна рада повідомляє про те, що заступником керівника Хмельницької обласної прокуратури в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою, здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах, – Державної інспекції архітектури та містобудування України, в рамках адміністративної справи № 560/177/23 оскаржується рішення Староушицької селищної ради шостого скликання № 1 від 11.03.2015 року «Про затвердження генерального плану населеного пункту смт Стара Ушиця». Судове засідання про визнання протиправним та нечинним рішення селищної ради відбудеться о 12.00 годині 15.02.2023 року в приміщенні Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, буд. 42.