2 лютого з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь Національний природний парк "Подільські Товтри" організував і провів круглий стіл.

На захід були запрошені голови Староушицької, Китайгородської, Жванецької, Слобідсько-Кульчієвецької та Кам’янець-Подільської територіальних громад, а також представники Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА та науковці з Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Під час зустрічі говорили про значення водно-болотних угідь, зокрема "Бакотська затока" та "Пониззя річки Смотрич" та необхідність їх відновлення і розвитку спільно з місцевими громадами.

Було розглянуто багато питань та пропозицій. Сподіваємось на тісну співпрацю між усіма учасниками круглого столу.

За інформацією Національний природний парк "Подільські Товтри"