Українці можуть подати заяву про обмін лампочок в застосунку Дія

  • 62

💡Українці можуть подати заяву про обмін лампочок в застосунку Дія

Нова послуга в застосунку Дія: обміняйте 5 старих ламп розжарювання на 5 енергоефективних LED-лампочок. Уряд запустив програму, щоб знизити навантаження на енергетичну систему країни та скоротити дефіцит електроенергії для користувачів.

Перші партії ламп надійдуть до обласних центрів (крім тимчасово окупованих Донецька, Луганська, Сімферополя та міста Севастополя). А також — до Краматорська, Покровська і Кривого Рогу. До кінця лютого LED-лампи мають надійти в інші населені пункти України.

Для участі в програмі залиште заяву в застосунку Дія:

👉авторизуйтесь в застосунку;
👉оберіть Послуги – Обмін лампочок;
👉вкажіть контактний номер телефону та відділення Укрпошти, у якому бажаєте отримати лампи;
👉зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

Усі деталі зібрали на сайті 👉🏻 https://svitlo.diia.gov.ua/

Обмін здійснюється за підтримки Європейського Союзу, який профінансував 30 млн LED-ламп. Ще 5 млн ламп надасть уряд Франції.

🔋 Долучіться до програми обміну ламп та допоможіть енергетикам. Інструкція — у відеоролику 👉🏻 https://www.youtube.com/watch?v=pjPysBHEKrw

Програма підтримана European Union in Ukraine у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерство економіки України, Міністерством цифрової трансформації, АТ Укрпошта в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій та Автономної Республіки Крим). Нова програма, фінансована ЄС, є складовою підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.

Міністерство цифрової трансформації України