За вчинення крадіжок в умовах воєнного стану суд призначив реальну міру покарання

  • 37

За вчинення крадіжок в умовах воєнного стану

суд призначив реальну міру покарання

 

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами крадіжок, вчинених повторно, в умовах воєнного стану.

Було встановлено, що у серпні 2022 року, в період дії воєнного стану в Україні, 28-річний мешканець міста Кам’янець-Подільського, переслідуючи корисливий мотив, здійснив крадіжку двох мобільних телефонів з торгівельних кіосків, що розташовані на Центральному ринку в місті Кам’янець-Подільському Хмельницької області.

В подальшому, обвинувачений на скоєному не зупинився, та у жовтні 2022 року, правомірно перебуваючи у квартирі за місцем свого проживання, повторно таємно викрав LED-монітор та системний блок.

Викраденим майном обвинувачений розпорядився на власний розсуд, а саме здавав в ломбардні установи міста.

Загальна сума викраденого становила понад 28 тисяч гривень.

Свою вину у скоєному обвинувачений визнав повністю.

За результатами розгляду судом кримінальних проваджень відносно обвинуваченого, який раніше неодноразово судимий, мав не зняту та непогашену судимість, суд визнав його винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу  України та призначив покарання у виді 5 років 4 місяців позбавлення волі.