ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

ПОДЯКА ЗА ПІДТРИМКУ

До відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту звернувся житель села Чабанівка Олег Осіпов, діючий військовослужбовець Збройних Сил України, який на даний момент знаходиться у бойовому відрядженні на сході України, з проханням зробити публікацію. Олег висловлює ПОДЯКУ від свого імені, а також від імені тактичної групи однієї з військових частин міста Хмельницького жителям села Чабанівка, які організували і провели благодійну коляду на підтримку Збройних Сил України: «Щиро вам ДЯКУЄМО за вашу моральну і матеріальну підтримку, за ваші молитви і теплі слова. Нам дуже приємно, що ви про нас пам'ятаєте і підтримуєте нас. На кошти, які ви наколядували, ми купили кабель для автономного роутера Starlink, щоб завжди бути на зв'язку. Дякуємо! З нами Бог, за нами Україна! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Перемога за нами!!!»

Нехай ангели-охоронці бережуть Олега та його побратимів! Дякуємо за захист нашої держави!💙💛

P.S. Фотографію публікуємо з дозволу Олега.