Відбулися громадські слухання проекту детального плану частини території населенного пункту смт Стара Ушиця

Фото без опису✔️Вчора, 31 січня, у приміщенні Староушицької селищної ради відбулися громадські слухання проекту детального плану частини території населенного пункту смт Стара Ушиця🗞

Громадське обговорення детального плану території проводилося в період з 26 грудня 2022 року по 27 січня 2023 року.

✔️Ознайомитися з проектом детального плану території можна було у приміщенні Староушицької селищної ради та на її офіційному веб-сайті.

✔️Були запрошені представники ТОВ «АЛЬФА ГАРАНТ ЛЛС». Також було організовано відеоконференцію із фахівцями ТОВ, які надавали відповіді та роз’яснення учасникам слухань на поставлені запитання.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису