ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

  • 109

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ❗️

✅За інформацією АТ «Хмельницькобленерго»📝, дозволена величина навантаження на Хмельницьку область знову зменшена. Але окрім існуючого дефіциту електроенергії в об’єднаній енергосистемі країни, додаткове зниження ліміту спричинене тим, що від сьогодні розпочато почергове проведення режимних замірів навантаження в операторів системи розподілу (ОСР/обленерго).

У день проведення режимних замірів до ОСР, на території діяльності яких проводяться заміри, не застосовуються графіки обмежень та відключень. Адже головна мета – визначити реальний обсяг електричної енергії, який потрібен конкретній області. Згодом, після проведення замірів у всіх ОСР, результати цих замірів будуть використані для формування лімітів на області.

🔺Зважаючи на режимні заміри у частини ОСР, так званий «ліміт», на середу, 25 січня, залишився на тому ж рівні, тобто відключення в середу відбуватимуться за трьома чергами. Як тільки рівень споживання дозволятиме – енергетики заживлюватимуть черги, позначені у графіку «електроенергія відсутня у разі одночасного вимкнення 3 черг» та будуть балансувати за допомогою двох черг. Це цілком можливо в нічний час та серед дня – поміж періодів максимуму навантаження.

☝️До речі, на Хмельниччині режимні заміри відбуватимуться 31 січня, отже погодинних відключень у той день не буде.