🔶🔷Напередодні Дня Соборності України🇺🇦 ГО "Кам'янець-Подільський "Ратуша" спільно із Староушицькою селищною радою організували й забезпечили поїздку групи дітей із сімей багатодітних та ВПО на неймовірний освітній квест, який розробив і провів колектив Державного архіву Хмельницької області та особисто Катерині Бурдуваліс.

✔️Дітей у поїздці супроводжували Директор КУ «Староушицький ТЦСО» Наталія РИБАК та завідувач відділення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю - Світлана ЛІВІЦЬКА.

✔️Діти взяли участь у цікавих конкурсах, відвідали пізнавальну екскурсію, отримали винагороди.

🤝Ми вдячні ГО "Кам'янець-Подільський "Ратуша" та колективу Державного архіву Хмельницької області за чудовий пізнавальний захід. Також вдячні Хмельницькій обласній державній адміністрації за чудові подарунки для дітей.

✔️Продовжуємо об'єднувати зусилля на користь дітям!

Разом до Перемоги!🇺🇦