🔶🔷Сьогодні, 22 січня, з нагоди Дня Соборності України у населених пунктах Староушицької громади відбулось покладання квітів до могил загиблих воїнів – наших земляків.

Присутні вшанували пам‘ять полеглих захисників України хвилиною мовчання.

💔Герої не вмирають... Вони живуть у наших серцях і спогадах. Доземний уклін , що стали на захист України й віддали своє життя за нас...

Нехай ніколи не заросте стежина до Ваших могил, нехай навіки залишаться в пам'яті нащадків Ваші імена. Дякуємо батькам , які виховали справжніх чоловіків, відважних синів своєї Батьківщини.

Нація, яка хоче впевнено дивитись у майбутнє, має шанувати тих, хто її захистив у минулому. 🇺🇦

Відзначення Дня Соборності – це нагальна суспільна потреба та наш моральний обов’язок для збереження світлої пам’яті незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар Незалежності. Пам'ятаймо , якою ціною нам дається наша незалежність, шануймо та молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну.🇺🇦