ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ НА ПЕРШІСТЬ ГРОМАДИ

ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ НА ПЕРШІСТЬ ГРОМАДИ

🏓 21 січня, напередодні Дня Соборності України, в Грушківському будинку культури відбувся турнір з настільного тенісу на першість Староушицької селищної територіальної громади. В змаганнях взяли участь 7 команд, до складу яких ввійшли 33 учасники з таких населених пунктів: сіл Грушка, Каштанівка, Рункошів, Подільське, Лучки, Нефедівці, Крушанівка, Лисківці та смт Стара Ушиця.

Серед командних змагань призові місця розподілились наступним чином:

І місце – команда смт Стара Ушиця №1,

ІІ місце – команда с.Грушка,

ІІІ місце – команда смт Стара Ушиця №2,

ІV місце – команда Грушківського ліцею,

V місце – команда с.Рункошів,

VІ місце – команда Подільського ліцею,

VІІ місце – команда Нефедівського старостату.

За результатами особистих заліків серед жінок та чоловіків переможцями турніру стали:

ІІІ місце – Маріна Кузьмінська (с.Рункошів), Володимир Блажей (смт Стара Ушиця),

ІІ місце – Вікторія Ярушкевич (с.Крушанівка), Олександр Франко (смт Стара Ушиця),

І місце – Анастасія Тимчук (с.Грушка), Сергій Тимчук (с.Грушка).

Дякуючи спонсорам змагань Федору Савицькому та Анатолію Тимчуку, «золоті» призери турніру отримали грошові винагороди у розмірі по 500 грн.

🏓 Спорт має дивовижні властивості – він об’єднує, знайомить учасників між собою, зміцнює здоров’я, розвиває їхні вміння та навики, тренує координацію, спритність і витривалість, виховує командний дух.

Все буде Україна! 💙💛