Зустріч із місцевими підприємцями, представниками туризму та власниками зелених садиб.

  • 279

✅13 січня в приміщенні Староушицької селищної ради відбулася зустріч із місцевими підприємцями, представниками туризму та власниками зелених садиб.🏡

✅Було обговорено ряд питань, зокрема: збільшення кількості туристів в громаді; збільшення прибутків від туристів; виступи представників місцевих крафтових виробників; планування 🌅туристичного сезону 2023 року. 🌊

✅На зустрічі виступили голова громади Анатолій ТИМЧУК, начальник ВОКТМС Наталія БИЧОК та завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій Володимир АРНАУТ.

✅Учасники наголосили, що тільки тісна співпраця представників бізнесу та місцевої влади може збільшити перебування туристів на території нашої громади.

✅Пізніше серед присутніх була жвава дискусія щодо бачення подальшої відкритої співпраці, сплати податків та туристичного збору. Крім того обговорили проблемні питання благоустрою прибережних територій та шляхи їх вирішення.

✅Власникам садиб вже вкотре наголошено, що питання сплати туристичного збору є відповідальним для всіх без винятку і стимулює розвиток внутрішньоекономічних відносин.

〰️Туризм🌅 – це один із пріоритетів розвитку громади, тому керівництво громади завжди робить всі можливі кроки покращення спільної роботи. Від власників садиб очікуємо зустрічних кроків.

✅Порадували всіх присутніх щедрівки від жителів Гути-Чугорської та Старої Ушиці.🌟 Вважається, що якщо на Щедрий вечір защедрували – рік буде вдалим. Щиро віримо, що цей рік таким і буде — вдалим, а значить, - переможним!🇺🇦