У громаді щедрували, миру та добра всім бажали!

У громаді щедрували, миру та добра всім бажали🌟

Дзвінко лунала щедрівка 13 січня у будинках і на вулицях Староушицької громади. У день, коли українці святкують Щедрий вечір, працівники клубних закладів зі своїми колективами щедрували на перемогу, на мир та добро!

Вважається, що якщо на Щедрий вечір защедрували – рік буде вдалим. Щиро віримо, що цей рік таким і буде — вдалим, а значить, - переможним! Для наближення перемоги щедрувальники збирали кошти для військових і назбирали чималі суми:

👛 4830 грн – Рункошівський клуб,

👛 9131 грн – Гуто-Чугорський клуб,

👛14776 грн – Староушицький будинок культури,

👛 25550 грн – Крушанівський будинок культури.

Колектив «Трудівниця» Гораївського клубу щедрували для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на даний момент у Староушицькому відділенні Китайгородського будинку-інтернату.

Щедруємо, щоб збереглися українські традиції, щоб їх знали наступні покоління. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!💙💛