Новорічне свято для дітей наших захисників

✨Новорічне свято для дітей наших захисників💛💙

Діти – радість батьків. Як боляче бачити їх засмученими . Понівечене війною дитинство,заплакані очі мами та довгоочікуваний дзвінок від батька героя-захисника...

Здійснити мрії дітей наших захисників заради їх віри в щасливе життя!

З такою пропозицією звернулася до представників бізнесу та активістів громади Директор Староушицького ліцею, волонтер Оксана Тимчук. Безмежно вдячні людям з золотими серцями .Це наші меценати: Андрій Зоін, Марина Юрченко, Аурел Рошка, Максим Гизимчук, Олександр Ананійчук, Анатолій Кріль, Мирослав Лавський, Мирослав Цимбалістий, Іван Комар, Світлана Сухар, Володимир Фартушняк, Наталія Сиротіна, Василь Притуляк, Анатолій Білега, Хусейн Дукаєв , В'ячеслав Сиротін.

Ви зробили добру справу, допомогли реалізувати маленькі дитячі мрії, за це Господь Бог вам дасть набагато більше . Саме завдяки Вам сьогодні дитячі очі світилися радістю. Дякуємо за розуміння та допомогу .

А щоб наше свято було ще більше яскравим нам на допомогу прийшов друг Мишко і його товариш Зайка.

Неймовірні емоції та радість на дитячих обличчях, танок та фото друзями .

Староушицька селищна рада організувала підвіз дітей та батьків на свято .

Дякуємо всім організаторам та волонтерам, що допомогли організувати неймовірне свято, зокрема: Оксана Тимчук, Оксана Литвинюк , Ірина Третяк, Віталіна Москалюк, Лариса Левко, Марина Юрченко.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису