Поліція Хмельниччини попереджає: в області на період воєнного стану заборонено використання піротехніки

Відповідне рішення ради оборони Хмельницької області ввів в дію своїм наказом начальник Хмельницької обласної військової адміністрації, тож правоохоронці стежитимуть за його дотриманням.

#поліціяХмельниччини #піротехніка #твоя_безпека

Начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області Геннадій Сибіга зазначає, що відповідальність за порушення заборони на використання піротехнічних засобів передбачена чинним адміністративним законодавством. На порушників будуть накладатися штрафні санкції у розмірі від 595 до 1700 гривень. Максимальна сума штрафу може бути призначена у разі, якщо особа протягом року повторно вчинила аналогічне правопорушення. При цьому у будь-якому випадку піротехнічні засоби конфіскуються.

Зважаючи на те, що наближається період різдвяних та новорічних свят, поліція Хмельниччини звертається до громадян з проханням бути соціально відповідальними і не використовувати піротехніку. Адже у час, коли в країні воєнний стан, вибухи петард та феєрверків ще більше лякають і людей, і тварин.