ПОВІДОМЛЕННЯ про початок громадського обговорення детального плану частини території населеного пункту смт Стара Ушиця

Про початок громадського обговорення детального плану

частини території населеного пункту смт Стара Ушиця

Староушицька селищна рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області повідомляє про початок громадського обговорення детального плану частини території населеного пункту смт Стара Ушиця.

Замовник містобудівної документації - Староушицька селищна рада. Розробник  містобудівної документації - ТОВ «АЛЬФА ГАРАНТ ЛЛС».

Ознайомитися з проектом детального плану території можна у приміщенні Староушицької селищної ради та на її офіційному веб-сайті:

Зауваження та пропозиції подаються до Староушицької селищної ради у письмовому вигляді поштою або особисто за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, смт Стара Ушиця, вул. Українська, 5, а також на електронну пошту: su.otg@ukr.net.

Громадське обговорення детального плану території проводиться в період з 26 грудня 2022 року по 27 січня 2023 року.

Зауваження та пропозиції надані за межами вказаного періоду не приймаються та не розглядаються.

Громадські слухання проекту містобудівної документації відбудуться у приміщенні Староушицької селищної ради 31 січня 2023 року о 10:00.

Відповідальна особа за розгляд зауважень і пропозицій:

Никуляк Віталій Васильович, тел: 096 35 53 440.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ частини населеного пункту смт Стара Ушиця

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ СМТ СТАРА УШИЦЯ