Допомога від Благодійного фонду «Рокада»Хмельницький

Благодійний фонд «Рокада»Хмельницький надали новоприбулим переміщеним особам до Староушицької громади, багатодітним та інвалідам гуманітарну допомогу: ковдри, пледи, матраси, спальники, засоби гігієни.

«Рокада» — виконавчий партнер Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, метою якого є надання соціальної підтримки біженцям і шукачам притулку. Організація працює у 10 областях Україні, зокрема активно допомагає й внутрішньо переміщеним особам, що проживають у Хмельницькій області.

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Ми дякуємо організаторам, за Ваше бажання допомогти! Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю, адже об'єднавши зусилля - зробимо ще більше гарних справ допомагаючи іншим!