20 грудня 2022 року на базі Староушицького ліцею відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Староушицької громади. Цього року конкурс пройшов в очному форматі. Три конкурсанти у своїх секціях: українська мова – Левицька Діана, здобувач освіти 11 класу Староушицького ліцею (керівник Григор’єва Т.А.), англійська мова - Тимчук Анастасія, здобувач освіти 9 класу Грушківського ліцею (керівник Грузевич Н.М.), історичне краєзнавство – Богданова Олександра, здобувач освіти 9 класу Чабанівської гімназії (керівник Остапчук А.М.). презентували результати власних наукових досліджень під час постерного захисту та наукової конференції. Оцінювали виступи учасників кваліфіковане журі. Переможцям побажали успіхів у наступному етапі конкурсу.