Відбулось засідання виконавчого комітету Староушицької селищної ради

Сьогодні, 21 грудня,  в сесійній залі Староушицької селищної ради відбулось позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради на якому розглянули питання: про роботу начальника служби у справах дітей Староушицької селищної ради; про затвердження акту комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Староушицької територіальної громади від 29листопада2022 року; про надання дозволу на видалення зелених насаджень в смт Стара Ушиця по вул. Кобилянської ,2;  про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.
Ключовим у порядку денному зібрання стало схвалення проекту бюджету Староушицької територіальної громади на 2023 рік.
Учасники засідання детально розглянули основний документ нашої громади, обговорили дохідну та витратну частини, вислухали обґрунтування начальника фінансового відділу селищної ради Валентини МАРЦЕНЮК  щодо бюджетних призначень та обсягів міжбюджетних трансфертів.