ЗАСУДИЛИ ДО 5 МІСЯЦІВ АРЕШТУ ЗА ХУЛІГАСТВО

ЗАСУДИЛИ ДО 5 МІСЯЦІВ АРЕШТУ ЗА ХУЛІГАСТВО

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом хуліганства.

У ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що на початку липня цього року, на літній терасі одного з місцевих магазинів між 56-річним Кам’янчанином, який з товаришем вживав алкогольні напої,  та групою підлітків виник словесний конфлікт. В подальшому, чоловік з надуманих підстав, грубо порушуючи громадський порядок, діючи безпричинно, за допомогою розжареного краю запаленої цигарки, заподіяв неповнолітньому потерпілому тілесні ушкодження у вигляді двох опікових ран лівого ока.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд погодився з позицією прокурора щодо доведеності вини обвинуваченого та вироком суду визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст.296 КК України, призначив покарання у виді 5 місяців арешту.

Вирок суду не набрав законної сили.