Отримуйте інформацію щодо податкових зобов’язань в Електронному кабінеті

Кам’янець-Подільської ДПІ  інформує, що  для фізичних осіб – платників податків в Електронному кабінеті (шлях http:/cabinet.tax.gov.ua) надано он-лайн доступ (режим «ЕК для громадян» /Повідомлення про обов’язок сплатити суму грошового зобов’язання (ППР)) до сформованих податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на майно.

Крім того, в режимі «ЕК для громадян» приватної частини Електронного кабінету платники податків – фізичні особи мають можливість перегляду даних щодо об’єкті рухомого та нерухомого майна, які є об’єктами оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі тощо), відомості про які отримані з реєстрів інших державних органів та стосовно яких сформовані податкові повідомлення – рішення.

Також за необхідністю в Електронному кабінеті за допомогою сервісу «Стан розрахунків з бюджетом» фізичні особи можуть сплатити податки, збори, платежі та перевірити розрахунки сум податкових зобов’язань по таким податкам.

Отже, на сьогодні усі платники, яким сформовано податкові повідомлення – рішення, мають можливість скористатися зазначеним функціоналом з метою отримання інформації щодо податкових зобов’язань по земельному податку та по податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.