Нарада з питань, що стосуються об’єктів нерухомого майна

✅Сьогодні, 13.12.2022 року Староушицьким селищним головою було проведено нараду з деяких питань, що стосуються об’єктів нерухомого майна, які знаходяться на території Староушицької громади. Зокрема обговорено порядок та подальші кроки щодо реєстрації права комунальної власності на такі об’єкти нерухомого майна за Староушицькою селищною радою. А також обговорено деякі об’єкти, що можна визнати комунальною власністю в порядку визнання їх відумерлою спадщиною або безхазяйним майном. Такі кроки в подальшому призведуть до запобігання руйнуванню таких об’єктів, а також сприятимуть залученню додаткових інвестицій в розбудову та їх розвиток, що в свою чергу матиме позитивний результат для громади в цілому.