Відбулась робоча зустріч представників національного парку «Подільські Товтри» із працівниками Староушицької селищної ради

✅Сьогодні, 13 грудня, в приміщенні Староушицької селищної ради відбулась робоча зустріч представників національного парку «Подільські Товтри» із працівниками Староушицької селищної ради. Із візитом до Староушицької селищної ради прибули директор 🌿НПП «Подільські Товтри» Руслан Якубаш і заступник Наталія Яцемірська

✅Неймовірні водні плеса і казкові краєвиди нашої території приваблюють щороку десятки тисяч туристів і тому потрібно проводити спільну роботу щодо створення умов для розвитку регульованого туризму і відпочинку на території Парку в межах Староушицької громади. Сторони обговорили необхідність популяризації охорони природи, підвищення екологічної освіти населення та запобігання заподіянню шкоди природним комплексам і об'єктам.

✅Адміністрація Парку привезли подарунок для селищної ради. Відтепер у нашому приміщенні буде встановлено контейнер для використаних батарейок.🔋

✅Без сумніву територія національного парку Староушицької громади є потужним магнітом не тільки Хмельниччини, а й усієї України.🇺🇦 Бакотська затока вже 2 роки поспіль займала перші місця в пошукових системах серед природних парків і природних об’єктів нашої держави. Тому подальший розвиток території буде залежати від налагодженої роботи всіх без винятку.

Фото без опису  Фото без опису