Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем збройних сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Цей день зараз особливий. Люди усвідомлюють, що наші Збройні сили – це наш захист від агресора і справжня гарантія державного суверенітету.

Вже вісім років українські воїни стримують агресію росії проти нашої держави. Вони роблять це віддано, хоробро й маючи безумовну моральну перевагу: наші чоловіки та жінки у лавах Збройних сил захищають свободу та вільне майбутнє українського народу. Ми завжди будемо вдячні їм за службу.

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас зі святом!

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Ми завдячуємо та поважаємо тих, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя за українську землю.

Бажаю всім українським військовослужбовцям мирного неба, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!

Слава Україні! З Днем Збройних сил!

З повагою, голова Староушицької громади Анатолій ТИМЧУК