УВАГА! Важлива інформація!

🔈 УВАГА❗️ ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ❗️❗️❗️

✅Староушицька седищна рада повідомляє, що пункт екстренної медичної допомоги тимчасово знаходиться в приміщенні ЦНАПу Староушицької селищної ради за адресою смт Стара Ушиця вул. Українська, 5.

Номер телефону для виклику швидкої залишається незмінним - 103 з мобільного та стаціонарного телефону.

✅Проте, додатково повідомляємо, що в зв’язку з нестабільністю роботи мобільного зв’язку існує велика імовірність, що при наборі номеру 103, ваш виклик потрапить до диспетчера, який знаходиться в місті Чернівці. В такому разі, Вам необхідно буде пояснити, що Ви знаходитесь в Хмельницькій області і за якою точно адресою, а також уточнити та наполягти, щоб Ваш виклик був переадресований в Хмельницьку область на пункт екстренної медичної допомоги, який знаходиться в Старій Ушиці.

✅Також, в разі наявності стаціонарного телефону, виклик швидкої можна здійснити за стаціонарним номером телефону ЦНАПу, а саме 99-4-81.