Одночасно діють графіки аварійних та погодинних відключень!

📌Одночасно діють графіки аварійних та погодинних відключень

Шановні споживачі, громадо!

💡Згідно розпорядження НЕК «Укренерго» в Хмельницькій області одночасно введено Графік аварійних відключень, Графік погодинних відключень та Спеціальний графік відключень.

‼️Графіки поширюються на всі типи споживачів, включно і на промисловість.

‼️Це означає, що спрогнозувати і дати чітку інформацію споживачам: коли, кого буде відключено, коли буде знову заживлено – НЕ МОЖЛИВО‼️

〽️Ситуація в об’єднаній енергосистемі дійсно складна!

І наразі важливо стабілізувати систему, не допустити хаотичних технологічних порушень.

‼️Енергетики знають, що саме потрібно робити та як. Їм просто потрібно дати час.

🔕Тому, будь ласка, не потрібно телефонувати до Кол-центру, писати, скаржитися та скандалити. Відключення будуть, їх тривалість збільшиться.

💡Відновлюватися розподіл електричної енергії буде виключно після відповідного розпорядження НЕК «Укренерго».

Потрібно набратися терпіння. Складно всім, але ми маємо вистояти!

‼️Споживачі, у яких є світло, будь ласка, максимально економте електричну енергію.

Відділ зв’язків з громадськістю АТ «Хмельницькобленерго».