Поліцейським офіцером громади Володимиром Чабаном було проведено бесіди із учнями 1-4-х класів Подільського ліцею.

✔️18.11.2022 року поліцейським офіцером громади Володимиром Чабаном👮 було проведено бесіди із учнями 1-4-х класів Подільського ліцею. Під час зустрічі було роз'яснено правила поведінки в навчальних закладах та на вулиці, безпеки на дорозі. Недопущення вчинення булінгу як між дітьми так і дорослими, адже дружба і спілкування з однолітками є одним із чинників мирного суспільства. А також обговорили поведінку під час повітряних тривог та у разі виявлення різних небезпечних предметів.

✔️Основну увагу учнів було приділено правилам безпеки дорожнього руху та роз’яснено про необхідність видимості дітей в темряві. Для цього поліцейський рекомендує дітям та їх батькам використовувати одяг та різні аксесуари із світловідбиваючими елементами.