ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА «СВІДОК» – ПЕРСОНАЛЬНИЙ ВОЄННИЙ ЩОДЕННИК УКРАЇНЦІВ!

 • 207

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА «СВІДОК» – ПЕРСОНАЛЬНИЙ ВОЄННИЙ ЩОДЕННИК УКРАЇНЦІВ!

В Україні запустили 📲 онлайн-платформу (http://svidok.org), де кожен українець може поділитись своїм воєнним досвідом. Думки, світлини з рідних міст та спогади.

📌Як це зробити?

 1. Переходьте на svidok.org;
 2. Проходьте швидку реєстрацію;
 3. Запишіть свій особистий досвід;
 4. Дозвольте публічний доступ до своїх історій.

Платформу створили небайдужі 👥️громадяни та друзі України у партнерстві з американською фундацією AI for Good (http://ai4good.org/).

☝️Онлайн-платформа «Свідок» – безпечне місце для ваших особистих історій, почуттів, переживань і доказів злочинів росіян. Портал, де люди описують своє життя під час війни і викладають факти воєнних злочинів, свідками, яких вони стали.

✔️Чому це важливо? 

 • Задля створення архіву історичної пам’яті для майбутніх поколінь. Аби не розгубити свідчення і рефлексії українців з усіх регіонів Украхни, це важливо робити зараз, в реальному часі, а не після Перемоги.
 •  Співпрацюють з Міжнародним кримінальним судом, який використає свідчення людей під час розслідування воєнних злочинів росіян в Україні
 •  Також на порталі зареєстровані розслідувачі з України та з-за кордону, які, з дозволу людей, також можуть використати свідчення для притягнення росіян до відповідальності.
 • Іноземні журналісти, які також реєструються на платформі, можуть використати історії дописувачів для світового розголосу про злочини росіян в Україні.

  Платформа гарантує безпеку для користувачів. Їх персональна інформація – закрита навіть для творців платформи. Якщо людина перебуває на окупованій території – то дописи будуть опубліковані, коли вона опиниться на підконтрольній частині України, або після звільнення територій. Дописи також додатково модеруються та не допускаються до публікації за наявності російських наративів.

  Команда AI for Good відкрита, і готові обговорити деталі співпраці зі Свідком та іншими нашими ініціативами онлайн.