Поліцейським офіцером громади Володимиром Чабаном спільно із старшим інспектором ювінальної превенції Олександром Левицьким було проведено бесіди із учнями Староушицького ліцею

✔️15.11.2022 року поліцейським офіцером громади Володимиром Чабаном спільно із старшим інспектором ювінальної превенції Олександром Левицьким було проведено бесіди із учнями Староушицького ліцею.👮

✔️ Під час зустрічі було роз'яснено правила поведінки в навчальних закладах та на вулиці, негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, тютюнокуріння та наркотиків, а також відповідальність за дані правопорушення. Недопущення вчинення булінгу як між дітьми так і дорослими. Поведінка під час повітряних тривог та у разі виявлення різних небезпечних предметів. Поліцейські побажали учням безпечного і радісного життя і з повагою ставитися до колег по парті та своїх вчителів.

✔️Дякуємо офіцерам за змістовні і корисні бесіди для учнів! В освітньому процесі та вихованні дітей у школі це важливо! Нагадаємо, що нещодавно в Чабанівському та Подільському ліцеях представники поліції також проводили бесіди з учнями.