🇺🇦ЗУСТРІНЕМО ГЕРОЯ ГІДНО!

🔵Сьогодні, 9 листопада, зустрічаємо нашого загиблого земляка, нашого захисника, ГЕРОЯ – Олександра ЦАРУКА, який загинув захищаючи цілісність і незалежність нашої країни від російських окупантів.

🟡Траурний кортеж з тілом загиблого воїна прибуде у Стару Ушицю орієнтовно о 18.30-19.30 год.

🔵Коридор зустрічі воїна буде проходити проїзними селами нашої громади до смт Стара Ушиця (вулицями Грушевського, Барвінкова (Гагаріна), Героїв України (Белінського)).

🟡Закликаємо жителів громади вийти з квітами, лампадками та гідно зустріти і віддати шану нашому захиснику. 😢

💔Чин поховання та прощання з Олександром Івановичем відбудеться 10 листопада, час ще уточнюється і буде повідомлено додатково.

🕯Вічна пам'ять та вічна слава Герою!🇺🇦