Хмельницьким апеляційним судом задоволено позови Кам’янець-Подільської окружної прокуратури щодо повернення з незаконного володіння двох земельних ділянок водного фонду загальною площею 0,5 га вартістю майже 6 млн. грн.

Зокрема, за матеріалами справи, спірні земельні ділянки, які розташовані у прибережно – захисній смузі р. Дністер, передано у приватну власність громадян всупереч визначеному законодавством порядку для встановлення та зміни цільового призначення земель та вимог ч. 4 ст.84 ЗК України, якими передбачено заборону передання земель водного фонду у приватну власність.

З метою відновлення порушених інтересів громади окружною прокуратурою пред’явлено позов до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. Рішенням Хмельницького апеляційного суду позов задоволено та оспорювані земельні ділянки,  які розташовані в межах прибережно-захисної смуги річки Дністер на території Китайгородської ОТГ Кам’янець–Подільського району підлягають поверненню в комунальну власність громади.