Перевірку фактичного місця проживання ВПО здійснюватимуть територіальні органи Нацсоцслужби.

  • 123

Перевірку фактичного місця проживання ВПО здійснюватимуть територіальні органи Нацсоцслужби.

14 жовтня Уряд ухвалив постанову №1168 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам».

??Контроль за дотриманням вимог законодавства під час надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам у Хмельницькій області здійснюється ГУ Національної соціальної сервісної служби у Хмельницькій області шляхом проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання ВПО, про що складається відповідний Акт??

??За відсутності ВПО за фактичним місцем проживання посадова особа Головного управління робить відповідний запис в Акті і залишає ВПО повідомлення про необхідність протягом 1??0?? календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.

?У разі коли внутрішньо переміщена особа протягом 1??0?? календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця??

??ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, якщо ви ВПО та наразі змінили адресу свого початкового переміщення на іншу, найближчим часом звернутися до органів соцзахисту чи ЦНАПів. Там отримати довідку ВПО із зазначенням актуальної адреси теперішнього проживання??