Начальник ОВА Сергій Гамалій: рекомендації задля запобігання аварійним ситуаціям з енергопостачанням

?Сьогодні на позачерговому засіданні ради оборони області спільного з енергетиками напрацювали рекомендації, покликані запобігти аварійним ситуаціям з енергопостачанням.

?Рашисти завдали болючого удару по нашій енергосистемі, тому стабільне її функціонування залежить від кожного з нас.

?Просимо дослухатися до цих рекомендацій:

?? Підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та підпорядкування, мешканцям Хмельницької області обмежити споживання електроенергії з 07.00 до 23.00 години у період з 20 по 24 жовтня.

??Органам місцевого самоврядування вжити заходів для обмеження зовнішнього вуличного освітлення, відключити сітілайти та рекламні щити, освітлення фасадів, білбордів, стел АЗС та обмежити роботу міського електротранспорту з 20 по 24 жовтня.

? Ці заходи допоможуть нам запобігти необхідності планових відключень електроенергії.

Разом все здолаємо!

Інші оголошення