ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ??

??13 жовтня, напередодні Дня захисників і захисниць України, відбулася церемонія вшанування та покладання квітів полеглим героям громади, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.?? Адміністрація територіальної громади, батьки, друзі, родичі, вчителі, школярі і просто вдячні жителі громади відвідали могили полеглих героїв та вшанували хвилиною мовчання воїнів, що загинули за Україну і її свободу. Згадали кожного гарними словами. ??Святослав КУЗЬМІНСЬКИЙ, Валентин ПЕТРУК, Єген БЕРЕЗНІКОВ, Влад БАКАЄВ – ці воїни залишаться у нашій пам’яті.?

Селищний голова Анатолій ТИМЧУК звертаючись до присутніх, зазначив, що відважні українські воїни, зокрема і наші земляки, стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну, саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з російською агресією. І саме їм ми завдячуємо за наш спокій і мирне небо.

Вічна пам'ять героям! Герої не вмирають!??