Як ви можете допомогти долати ворога з укриттів. Добірка онлайн-ресурсів від Мінцифри

  • 104

Як ви можете допомогти долати ворога з укриттів. Добірка онлайн-ресурсів від Мінцифри

Якщо ви прагнете бути корисним для України, сидячи в бомбосховищі, доки військові знищують російські ракети над нашими головами, ви можете допомагати країні. 

Боріться в інтернеті
Якщо ви помітили Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які поширюють дезінформацію, фейки та пропаганду — повідомте про них Кіберполіцію в чатбот @stopdrugsbot  

Команда Кіберполу опрацює вашу інформацію та опублікує добірку ворожих ресурсів у Telegram-каналі @stoprussiachannel. Долучайтеся та блокуйте російські акаунти у кілька кліків. Більше скарг — менше акаунтів російських брехунів у соцмережах.

Ви можете блокувати не тільки соцмережі росіян, а й головні портали рф. Від держсайтів, банків та бірж до онлайн-магазинів та сервісів доставок. Якщо вмієте атакувати портали та знаєте, що таке DDoS-атака, — вступайте до лав ІТ-армії України (https://t.me/itarmyofukraine2022).  

Спостерігайте довкола себе
Помітили переміщення ворожої техніки, виявили колаборанта або побачили вибухонебезпечний снаряд поруч із домом — повідомте ЗСУ, СБУ чи ДСНС у наш чатбот єВорог (https://t.me/evorog_bot). 

Донатьте 
Ви можете задонатити свої гроші на оборону та розмінування, медичну допомогу чи відбудову України завдяки платформі UNITED24 (https://u24.gov.ua/uk). 

Борімося — поборемо. Віримо в ЗСУ!