Поліцейським офіцером громади Володимиром Чабаном спільно із старшим інспектором ювінальної превенції Олександром Левицьким було проведено бесіди із учнями Чабанівської гімназії та Подільського ліцею.

??05.10.2022 року поліцейським офіцером громади Володимиром Чабаном спільно із старшим інспектором ювінальної превенції Олександром Левицьким було проведено бесіди із учнями Чабанівської гімназії та Подільського ліцею.?? Під час зустрічі було роз'яснено правила поведінки в навчальних закладах та на вулиці, негативні наслідки вживання алкогольних напоїв, тютюнокуріння та наркотиків, а також відповідальність за дані правопорушення. Недопущення вчинення булінгу як між дітьми так і дорослими. Поведінка під час повітряних тривог та у разі виявлення різних небезпечних предметів. ?Кожен з учнів зміг відчути себе в ролі поліцейського присівши до поліцейського автомобіля та одягнувши на себе засоби індивідуального захисту, також учням було продемонстровано спеціальні засоби які використовують працівники поліції під час виконання своїх обов'язків.