Звіт перед громадою за участі голови громади від «Слуга Народу» Анатолія Тимчука та депутатського корпусу ради від політичної партії «Слуга Народу».

??Сьогодні в приміщенні Староушицької селищної ради було проведено звіт перед громадою за участі голови громади від «Слуга Народу» Анатолія ТИМЧУКА та депутатського корпусу ради від політичної партії «Слуга Народу». Серед запрошених гостей – Народний депутат України Сергій МАНДЗІЙ?

Під час звіту депутатський корпус та голова громади розповіли про свою діяльність в період воєнного стану.

Сергій МАНДЗІЙ:

"Громада долучилась до загальнонаціонального спротиву: придбали автомобілі для ЗСУ, організували виготовлення протитанкових їжаків та металевих плит для бронежилетів, закупляли медикаменти.

Вдячний Анатолію Сергійовичу, депутатському корпусу та кожному жителю Староушицької громади за вагомий внесок у спільну боротьбу проти російського окупанта.

В кінці зустрічі вручив подяку голови партії «Слуга Народу» голові Староушицькій громаді Анатолію Тимчуку."

Фото без опису  Фото без опису