Прощання з героєм - Євгеном БЕРЕЗНІКОВИМ!

  • 394

?ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ!??

?Неділя 02.10.2022 – скорботний день для всіх жителів нашої громади, адже ми прощалися з нашим Героєм – БЕРЕЗНІКОВИМ Євгеном Михайловичем. Провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало жителів Староушицької територіальної громади.

Перестало битися ще одне героїчне серце, в боях за Україну загинув 24 річний воїн. Він завжди був готовий допомогти, добрий і надзвичайно чуйний, з великою душею і відкритим серцем.

Народився Євген 18.07.1998 року в с. Рункошів. 2004 році пішов у перший клас до Рункошівської школи І ступеня.

Після закінчення чотирьох класів пішов у 5 клас до Грушківського НВК І-ІІІ ступенів.

У 2015 році закінчив 11 класів. Після закінчення школи поступив до Чернівецького професійно-технічного училища на електрозварювальника. Після завершення навчання пішов працювати, допомагав сім’ї. Працював за кордоном. Дізнавшись про повномасштабне вторгнення росії Євген не зміг бути осторонь, приїхав додому і як справжній патріот вже 8 березня пішов добровольцем захищати Україну від загарбників.

28 вересня обірвалося життя Євгена… У бою за нашу Батьківщину, виявив стійкість та мужність. Загинув виконуючи бойове завдання поблизу населенного пункту Горобіївка Дворічанського району Харківської області, під час артилерійського обстрілу із сторони збройних сил рф.

Та війна безжалісна… За майбутнє української нації, нашої держави гинуть її кращі сини та доньки.

Схиляємо голови у глибокій скорботі за Героєм!

Низький уклін сім'ї за виховання патріота рідної землі!

Вічна пам'ять та слава бійцю Євгену БЕРЕЗНІКОВУ!??

Перед кожним загиблим Героєм ми в боргу за наш щоденний спокій! Пам’ятаймо!

Герої не вмирають!??