У бою за незалежність України на Харківщині, 28 вересня 2022 року трагічно загинув наш земляк – військовослужбовець, житель с. Рункошів - БЕРЕЗНІКОВ Євген Михайлович,

  • 680

Знову страшна звістка…?

У бою за незалежність України на Харківщині, 28 вересня 2022 року трагічно загинув наш земляк – військовослужбовець, житель с. Рункошів - БЕРЕЗНІКОВ Євген Михайлович, 18.07.1998 року народження.

Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалося в розквіті сил. А скільки ще планів було попереду, скільки надій і сподівань…

В цю гірку мить ми щиро поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з Вами тужимо в глибокій скорботі.? Україна втрачає кращих у війні за свою свободу.

Поховають справжнього Героя та патріота, серце якого до останнього билося за рідну землю та свій народ, у рідному селі Рункошів.

??2.10.2022, відповідно до розпорядження селищного голови Анатолія ТИМЧУКА, оголошено Днем жалоби за загиблим Героєм. У День жалоби на всій території Староушицької територіальної громади:

- приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів місцевої влади, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності;

- обмежити проведення будь-яких розважальних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства.

Розділяємо разом з родиною цей біль, підтримуємо Вас у годину скорботи. Кожний мешканець Староушицької територіальної громади схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом Євгена!

Вічна та світла пам’ять Герою! ??