Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем працівників освіти!

Дорогі освітяни Староушицької територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання з Днем працівників освіти!? Бути вчителем, вихователем, наставником – це наполеглива праця, яка збагачує світ мудрістю й знаннями, це мистецтво, обране за покликом серця.

Сьогодні у важкий час для нашої держави ви продовжуєте дарувати свою любов і знання нашим дітям.

Від вас в певній мірі залежить майбутнє нашої громади та держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання наших дітей будувати сучасне суспільство. В цей день висловлюємо вам щиру вдячність за вашу працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Нехай ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів. У цей осінній день бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.??

З повагою – голова Староушицької громади Анатолій ТИМЧУК