Мобільний офіс Червоного Хреста

За Інформацією Товариство Червоного Хреста України в Кам'янець-Подільському

Мобільний офіс ???

Деяким жителям Кам’янець-Подільського району для того, щоб дістатися до нашого офісу необхідно здолати відстань близько 50 км ?????і це значно ускладнює процес отримання гуманітарної допомоги від Товариство Червоного Хреста України в Кам'янець-Подільському.

Ми прагнемо наблизити нашу допомогу до кожного, хто її потребує. Тому, вчора, 21.09.2022, наш мобільний офіс відвідав Староушицьку ОТГ. А дякуючи Червоний Хрест України та Товариство Червоного Хреста України (Хмельницька область) ми отримали мікроавтобус та з комфортом доїхали до села.

Наші волотери Dimon Adamchuk та Ігор Ярославський:

? надали гуманітарну допомогу у натуральному вигляді 65 ВПО,

? Галина Хапко та Аліна Гуменюк волонтери Психосоціальна підтримка Товариства Червоного Хреста України провели заняття з дітками приурочене до Міжнародного дня миру - дітки зробили голубів миру ??

? роздали 65 рюкзаків ПСП, від Danish Red Cross in Ukraine / Данський Червоний Хрест.

Дякуємо керівництву Староушицька ТГ за допомогу в організації роботи нашого мобільного офісу!