Привітання голови громади Анатолія ТИМЧУКА з Днем дошкілля

25 вересня - День вихователя і всіх дошкільних працівників

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Староушицької територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем вихователя та всіх дошкільних працівників.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Безперечно, дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнений, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!

Зичу Вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення і безмежної любові до дітей. З Днем вихователя і всіх дошкільних працівників !

З повагою – селищний голова Анатолій ТИМЧУК