Придбання мотопомпи для рятувальників 2 ДПРЗ Старої Ушиці

??На виконання «Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури пожежної охорони у Староушицькій селищній раді «Кам’янець-Подільського району на 2019-2022 роки»???? Староушицькою селищною радою були для потреб рятувальників виділено кошти на придбання засобів малої механізації – мотопомпа VULKAN SCWP80. Дана мотопомпа дозволить здійснювати забір води на випадок пожеж чи інших надзвичайних ситуацій із водойм, до яких підїзд автотранспортом може бути ускладнений.

??Сьогодні, напередодні Дня рятувальника???, селищний голова Анатолій ТИМЧУК вручив рятувальникам 2 ДПРЗ мотопомпу, привітав із професійним святом та побажав всім миру, здоров’я та успіхів.