Співпраця з АСТАР та реалізація проекту програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на території громади.

Від початку війни Староушицька громада стала безпечним прихистком для понад 1 тис людей, які вимушено покинули свої домівки.

Поки на передовій точаться гарячі бої наших захисників за незалежність держави, в тилу є другий, не менш важливий фронт. Об‘єднані зусилля міських та селищних рад, волонтерів, бізнесу та благодійників дозволяють надавати безперервну підтримку військовим, а також вимушеним переселенцям.

Староушицька громада висловлює слова щирої вдячності команді Агенція Сталого Розвитку АСТАР?!

Допомога стала можливою завдяки реалізації проєкту Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Наша громада отримала від Podillia Fashion Cluster гуманітарну допомогу: чоловічі, жіночі та дитячі комплекти білизни.

Частину комплектів білизни? вручили ВПО.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

?Дякуємо за турботу і участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО??

Фото без опису  Фото без опису