З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ БЛАГОДІЙНОСТІ!

  • 530

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ БЛАГОДІЙНОСТІ!??

5 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний день благодійності.?? Його встановили резолюцією ООН, щоб наголосити на важливості благодійництва та волонтерства, а також привернути увагу до проблем людей, пов’язаних із різними гуманітарними кризами.

Благодійна діяльність єднає людей, робить їх небайдужими до чужої біди. Благодійники і меценати доповнюють діяльність державних структур у сфері охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту та інших сфер життя. Зараз же вкрай важливою є наша спільна доброчинна допомога військовим на фронті та внутрішньо переміщеним особам, які через російську агресію потребують фінансової та матеріальної підтримки.

Висловлюємо вдячність людській чуйності жителів Староушицької громади, всім, хто за покликом серця бере участь у благодійних акціях, які проводяться на підтримку Збройних Сил України. Дякуємо за жертовність, гуманізм і милосердя всім, хто робить свій посильний внесок на потреби наших земляків – військових, які зараз мужньо захищають Україну.??

Ніколи не пізно приєднатися до доброї справи. Пам’ятаймо – благодійником може стати кожен із нас, підтримуючи сьогодні волонтерською допомогою тих, хто цього потребує.